Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

QR kodomaniacy. Na start! - 2018

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich

Cel:

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji i rozwinięcie umiejętności społecznych młodzieży poprzez stworzenie wirtualnego szlaku historycznego o miejscowości Banie Mazurskie. Młodzi rozwiną umiejętności pracy w grupie, skutecznej komunikacji, planowania i rozbudzą w sobie wiarę we własne siły.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Banie Mazurskie.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest historia miejscowości Banie Mazurskie. Młodzież przeprowadza rozmowy, szuka osób znających ciekawe historie regionu, zwiedza miejsca dotąd dla nich nieznane i nieosiągalne. W ramach projektu młodzież również nawiązuje współpracę z grupami, stowarzyszeniami, które realizowały podobne projekty, uczestniczy w warsztatach z tworzenia kodów QR, prowadzi gry terenowe dla dzieci i młodzieży przy użyciu tworzonych przez siebie kodów QR i samodzielnie organizuje wyjazdy edukacyjne, poszerzając swoją wiedzę na temat historii Polski. Zwieńczeniem projektu jest stworzenie mapy i oznakowanego QR-kodami szlaku historii o Baniach Mazurskich.

Budżet projektu: 10 200,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich

Miejscowość: Banie Mazurskie

Ulica, nr domu i lokalu: Sportowa 2

Kod pocztowy i Poczta: 19-520 Banie Mazurskie

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: gołdapski

Adres strony internetowej: http://gbpbaniemazurskie.blogspot.com/

QR kodomaniacy. Na start!

Sportowa 2, 19-520 Banie Mazurskie, Polska

Więcej