Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Przetwórnia – San / Przystanek Japonia - 2018

Realizowany przez:

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

Cel:

Celem projektu jest doskonalenie przez młodzież swoich umiejętności społecznych, stanie się operatywnym, wzmacnianie poczucia swojej wartości poprzez odniesione sukcesy i rozwiązane problemy, rozwijanie zainteresowań.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-15 osób w wieku 16 lat z terenu Nowego Miasta Lubawskiego i jego obrzeży.

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież poszukuje punktu, który pozwoliłby na interdyscyplinarny rozwój, otwiera się na innych i na samych siebie. Młodzi przygotowują organizację ogólnopolskiego festiwalu kultury japońskiej, przyjmując, że wydarzenie stanie się również podsumowaniem projektu. Pragną zwrócić uwagę samorządu i jednostek kultury na świeże rozwiązania i potrzeby młodych ludzi. Grupa nawiązuje kontakt z ambasadą Japonii, wnioskując o objęcie pomysłu patronatem, bądź pomoc w zawarciu symbolicznego partnerstwa. Młodzież tworzy szereg imprez inspirowanych Japonią, w kuchni, teatrze, próbują uszyć swoje własne kimona na potrzeby spektaklu. Zapraszają młodych artystów z całej Polski do nadsyłania plików graficznych (autorskich prac inspirowanych Japonią), następnie wydrukują i skonstruują tematyczną ekspozycję. Wystawa ma charakter „open call” czyli otwarta jest dla wszystkich bez ograniczeń wiekowych czy terytorialnych.

Budżet projektu: 10 100,00 zł

Dotacja: 8100 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

Miejscowość: Nowe Miasto Lubawskie

Ulica, nr domu i lokalu: 19 Stycznia 17 a

Kod pocztowy i Poczta: 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Województwo: warmińsko – Mazurskie

Powiat: nowomiejski

Adres strony internetowej: mcknml.pl

Przetwórnia – San / Przystanek Japonia

19 Stycznia 6, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, Polska

Więcej