Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzież w działaniu - 2018

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Jedwabnie

Cel:

Głównym celem projektu jest przygotowanie przez młodzież oferty spędzania wolnego czasu dla rówieśników i stworzenie w sieci miejsca w którym będą relacjonować działania i prezentować możliwości jakie daje ich środowisko lokalne (wydarzenia, kluby, itp.). Młodzież zwiększy swoje doświadczenie, rozwinie umiejętności społeczne i zwiększy odwagę do działania i kontaktu z rówieśnikami i dorosłymi.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12-15 osób z terenu Gminy Jedwabno.

Opis projektu:

Na początku realizacji projektu młodzież rozplanuje swoje działania, zarówno te na mniejszą skalę w poszczególnych sekcjach muzyczno – rozrywkowej, sportowo–rekreacyjnej i dziennikarsko – plastycznej jak i większe dla całej grupy. Młodzież organizuje comiesięczne spotkania z grami planszowymi, realizuje wydarzenia adekwatne do pór roku, np. kulig, rajd rowerowy, podchody, młodzież tworzy grę miejską lub scenariusz do podchodów, zakłada wirtualne miejsce w sieci (np. stronę, blog, profil na Instagramie) w którym grupa udostępnia bieżące informacje o działaniach grupy (aby rówieśnicy mogli włączyć się w wydarzenia) i pokazuje możliwości dla młodych (prowadzą wywiady z nastolatkami o ciekawych pasjach). Młodzi odpowiadają za graficzną oprawę projektu (tworzą plakaty, ulotki) i promocję (informację do gazet, na strony www biblioteki, UG). Młodzi biorą udział w najważniejszym święcie dla Gminy (Dniach Jedwabna): proponują atrakcyjną ofertę dla młodych i prezentują w trakcie wystawy lokalnej społeczności swoje działania.

Budżet projektu: 10 300,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Jedwabnie

Miejscowość: Jedwabno

Ulica, nr domu i lokalu: 1 Maja 63

Kod pocztowy i Poczta: 12-122 Jedwabno

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: szczycieński

Adres strony internetowej: http://www.jedwabno.naszabiblioteka.com/

Młodzież w działaniu

1 Maja 60, 12-122 Jedwabno, Polska

Więcej