Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

naturALLni - 2018

Realizowany przez:

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności interpersonalnych i społecznych młodzieży, skutecznej komunikacji i umiejętności pracy w grupie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15-20 osób w wieku 13-19 lata z Chodzieży.

Opis projektu:

Osią projektu jest przygotowanie i przeprowadzenie przez młodzież kampanii społecznej poświęconej promowaniu proekologicznych zachowań. W ramach przygotowań młodzież nagrywa krótkie spoty promujące właściwe postawy ekologiczne (np. segregacja śmieci, korzystanie z komunikacji miejskiej i rowerów, nie palenie śmieci w piecach). Następnie zamieszcza Spoty na forach społecznościowych: Facebook, Youtube, Instagram. Młodzież zdobywa partnerów projektu, którzy umieszczają informacje na swoich stronach internetowych m.in. w lokalnych mediach, na stronach internetowych TMZCh, samorządu. Uczestnicy organizują akcję plakatową i informacyjną w szkołach. Przygotowują grę miejską dotyczącą tematów poruszanych w spotach. W jednym z ostatnich etapów projektu młodzież organizuje wyjazd do instytucji lub firmy zajmującej się ochroną środowiska.

Budżet projektu: 10 200,00 zł

Dotacja: 8200 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Towarzystwo Miłośników Ziemi Chodzieskiej

Miejscowość: Chodzież

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Paderewskiego 2

Kod pocztowy i Poczta: 64-800 Chodzież

Województwo: wielkopolskie

Powiat: chodzieski

Adres strony internetowej: www.tmzch.chodziez.pl

naturALLni

Zygmunta Krasińskiego 31, 64-800 Chodzież, Polska

Więcej