Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Projekt OPEN - 2018

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie

Cel:

Główne cele projektu to rozwinięcie u młodzieży pomysłowości, umiejętności właściwej oceny potrzeb swoich kolegów, nawiązywania nowych relacji społecznych, umiejętności pozyskiwania sponsorów, skutecznej komunikacji i autoprezentacji, zwiększenia samodzielności, gospodarowania wolnym czasem oraz rozbudzenie u młodzieży niecodziennych, ekstremalnych zainteresowań i pasji artystycznych.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat.

Opis projektu:

Pomysł na projekt OPEN (O jak OTWARCI, P -POMYSŁOWI, E -EKSTREMALNI, N- NOWOCZEŚNI) powstał podczas wieczornego spotkania młodzieży, jako próba otwarcia się, zaistnienia i poczucia się ważnym. Osią projektu jest zorganizowanie przez młodzież KAWIARENKI i wydarzeń jej towarzyszących. Młodzi sami organizują wieczory „Filmowe kalambury”, „Five o’clock”- popołudniowe spotkanie z językiem angielskim, „Wieczór w PRL-u” połączony z „Wieczorem dwudziestolecia międzywojennego” w nowoczesnym stylu, wyjazd na strzelnicę oraz paintball, czy organizację nowoczesnego pokazu mody z surowców wtórnych. Aktywnością towarzyszącą są warsztaty podczas których młodzież wykonuje instrumenty do gry z rzeczy codziennego użytku, dekoracje do spotkań i tworzy wystrój kawiarenki. Wydarzenie łączące wszystkie te cechy, to organizacja przez młodzież imprezy pn. „Ubarwiony Kozłów”- pokaz teatru ulicznego i pokaz mody nowoczesnej oraz przejście barwnego korowodu ulicami Kozłowa.

Budżet projektu: 11 850,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie

Miejscowość: Kozłów

Ulica, nr domu i lokalu: Kozłów 213

Kod pocztowy i Poczta: 32-241 Kozłów

Województwo: małopolskie

Powiat: miechowski

Adres strony internetowej: –

Projekt OPEN

Kozłów 69, 32-241, Polska

Więcej