Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Gra w kieszeni - 2018

Realizowany przez:

Gubiński Dom Kultury

Cel:

Celem projektu jest stworzenie młodzieży możliwości sprawdzenia samego siebie, poznania mocnych i słabych stron i rozwinięcie umiejętności pracy w grupie oraz komunikacji.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20-25 osób w wieku 13-19 lat ze szkół miasta i gminy Gubin.

Opis projektu:

Osią projektu jest przygotowanie i organizacja gry terenowej o tytule „Gra w kieszeni”, która łączy elementy współzawodnictwa, aktywności fizycznej i umysłowej w nowoczesnym wydaniu. W pierwszym etapie młodzi zajmują się promocją i rekrutacją, w kolejnym aspektami technicznymi, przygotowują stroje, dekoracje oraz elementy gry. Młodzież dokonuje zakupu nagrody, ustala szczegóły dotyczące posiłków regeneracyjnych. Dogrywa ustalenia z partnerami i sponsorami. Następnie rozstawia elementy w przestrzeni miejskiej. Po zakończeniu gry młodzi przygotowują wersję „gry miejskiej” do ściągnięcia z Internetu. Gra terenowa staje się trwałym produktem służącym uczniom, mieszkańcom i turystom na lata.

Budżet projektu: 12 900,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gubiński Dom Kultury

Miejscowość: Gubin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Westerplatte 14

Kod pocztowy i Poczta: 66-620 Gubin

Województwo: lubuskie

Powiat: krośnieński

Adres strony internetowej: www.gdk24.pl

Gra w kieszeni

Westerplatte 14, 66-620 Gubin, Polska

Więcej