Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Korona marzeń - 2018

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Kęsowie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie przez młodzieży kompetencji społecznych poprzez stworzenie w Kęsowie przestrzeni do rozwoju i aktywności dla społeczności lokalnej, jej odnowienie i ożywienie Parku w Kęsowie.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Kęsowo.

Opis projektu:

Projekt polega na stworzeniu Strefy Więzi i Nauki w Parku w Kęsowie, w którym to młodzież przygotowuje tablice kreatywne, ścieżki sensoryczne, gry stolikowe, wykonuje ławki, meble z palet, odnawia zieleń poprzez m.in. nasadzenia drzew. Tworzeniu strefy towarzyszą warsztaty twórcze i plenerowe akcje społeczne, które organizuje i prowadzi młodzież: dzień gier zespołowych, dzień koszyka piknikowego, dzień wody i ognia, dzień parkowego duszka (gra terenowa przygotowana za pomocą druku 3D), dzień hamaka (z odsłuchiwaniem wykonywanych przez młodzież audiobooków) oraz dzień kolorów. Młodzież w trakcie działań podejmuje współpracę z partnerami lokalnym, jak Krajeński i Tucholski Park Krajobrazowy, OSP, Gminna Biblioteka Publiczna i lokalne media.

Budżet projektu: 10 600,00 zł

Dotacja: 8500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Kęsowie

Miejscowość: Kęsewo

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Główna 7 m. 7

Kod pocztowy i Poczta: 89-506 Kęsowo

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: tucholski

Adres strony internetowej: brak

Korona marzeń

Chojnicka 24, 89-506 Kęsowo, Polska

Więcej