Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Koronowo widziane oczami młodych dawniej i dzisiaj - 2018

Realizowany przez:

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie

Cel:

Celem projektu jest integracja młodzieży koronowskiej, rozwinięcie ich umiejętności społecznych, takich jak praca w grupie, autoprezentacja, zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązania nowych relacji w grupie jaki i na zewnątrz ze społecznością lokalną.

Odbiorcy projektu:

Grupa 20 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Koronowo

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest Koronowo widziane oczami młodych dawniej i dzisiaj. Młodzież z wykorzystaniem ludowych technik zdobniczych samodzielnie tworzy obrazy, rysunki i lampiony malowane na szkle z motywami Koronowa i okolic, przygotowuje krótkometrażowy film i rozpowszechnia krótkie streszczenia z poszczególnych etapów warsztatów, zdjęć i filmików na stronach, forach internetowych i w mediach społecznościowych. W tym celu młodzież bierze udział w warsztatach malarskich, zajęciach studyjnych i plenerowych, warsztatach z promocji i autoprezentacji, odwiedza miejsca i poznaje lokalną kulturę. Na zakończenie projektu młodzież przygotowuje własny wernisaż, prezentuje film, rozmawiając na temat realizacji projektu z lokalną społecznością i włodarzami miasta.

Budżet projektu: 18 600 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie

Miejscowość: Koronowo

Ulica, nr domu i lokalu: I.Paderewskiego 11

Kod pocztowy i Poczta: 86-010 Koronowo

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: bydgoski

Adres strony internetowej: http://www.mgok.koronowo.pl/

Koronowo widziane oczami młodych dawniej i dzisiaj

Paderewskiego 11, 86-010 Koronowo, Polska

Więcej