Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Muzyka łagodzi obyczaje - 2018

Realizowany przez:

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych młodzieży, takich jak praca w zespole, zdolność pozyskiwania wsparcia dla realizacji wytyczonych celów, umiejętność planowania i organizowania swoich działań by zmierzały do osiągnięcia założonego celu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 13 osób w wieku 13-19 lat z terenu gminy Borne Sulinowo

Opis projektu:

Oś tematyczna projektu jest bezpośrednio związana z powołaniem i działaniem stałej, młodzieżowej grupy teatralno-wokalno-instrumentalnej. Młodzi pracując w grupie określą swoje preferencje i preferencje, spotykają się, przygotowują scenariusz spektaklu muzycznego, wykonują własny akompaniament muzyczny na żywo, aranżują piosenki i opracowują muzyczne partii dla solistów i chóru, projektują kostiumy, wykonują charakteryzację, przygotowują scenografię i choreografię. Młodzi ustalają terminy spotkań z poszczególnymi specjalistami i aktywnie i systematycznie uczestniczą w zajęciach. Do współpracy młodzi zapraszają również seniorów z lokalnych zespołów. Młodzi samodzielnie zajmują się konferansjerką, promocją, organizacją świętowania projektu i jego dokumentacją.

Budżet projektu: 10 300 zł. zł

Dotacja: 8 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie

Miejscowość: Borne Sulimowo

Ulica, nr domu i lokalu: Ul. Szpitalna 1

Kod pocztowy i Poczta: 78-449 Borne Sulinowo

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: szczecinecki

Adres strony internetowej: www.mbp.bornesulinowo.pl

Muzyka łagodzi obyczaje

Targowa 5, 78-449 Borne Sulinowo, Polska

Więcej