Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

TworzyMY coś cennego - 2018

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Cel:

Głównym celem projektu jest rozwinięcie przez uczestników umiejętności społecznych, takich jak umiejętności współpracy w grupie, planowania i organizowania działań w zespołach oraz zdobywanie wsparcia społecznego dla swoich przedsięwzięć.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób w wieku 13-19 lat pochodząca z terenu Gminy Chojnów

Opis projektu:

Osią projektu są działania zmierzające do wspólnego przygotowania spektaklu teatralnego, stworzenia scenografii i kostiumów oraz dekoracji i rekwizytów. Działania obejmą przygotowanie teoretyczne (młodzież wyjeżdża do PWST i na międzynarodowy przegląd Teatrrałki w Jeleniej Górze oraz uczestniczy w warsztatach z aktorami) oraz praktyczne (młodzi uczestniczą w zajęciach z krawcową, biorą udział w warsztatach stolarskich i plastyczno-rękodzielniczych, młodzi budują scenografię i dekorację oraz wykonują rekwizyty). W ramach podsumowania i świętowania projektu młodzież organizuje pokazy spektaklu w gimnazjum i szkołach podstawowych oraz dba o właściwą promocję w mediach.

Budżet projektu: 13 830 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Chojnowie z siedzibą w Krzywej

Miejscowość: Krzywa

Ulica, nr domu i lokalu: Krzywa 50

Kod pocztowy i Poczta: 59-225 Krzywa

Województwo: dolnośląskie

Powiat: legnicki

Adres strony internetowej: brak

TworzyMY coś cennego

Krzywa 56, 59-227, Polska

Więcej