Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zielone sfery okiem kamery - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne Impet

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności pracy w grupie, zarządzania czasem a także rozwój umiejętności z zakresu fotografii i filmu przez młodych ludzi.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku 15-17 lat z terenu powiatu łęczyckiego.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu jest stworzenie przez młodzież filmu fabularnego w temacie ekologii. W związku z tym, młodzież bada wiedzę ekologiczną wśród mieszkańców powiatu łęczyckiego, na podstawie badań tworzy film fabularny o ekologii. Młodzi realizują wymienione wcześniej zadania przy współpracy Gminy Starostwa i Miasta Łęczyca oraz Domu Kultury w Łęczycy. Udoskonalają także swoje umiejętności aktorskie podczas warsztatów w siedzibie stowarzyszenia poprowadzonych przez profesjonalnego aktora. Uczestnicy projektu organizują konkurs fotograficzny i wystawę zdjęć, aby pokazać w niecodzienny sposób problem ekologii we współczesnym świecie. Finałem projektu jest zorganizowanie uroczystej projekcji filmu połączonej z dyskusją na tematy ekologiczne.

Budżet projektu: 8 950 zł. zł

Dotacja: 7 500 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Konkurs Ekologiczny

Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalne Impet

Miejscowość: Łęczyca

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Bitwy nad Bzurą 24 m. 2

Kod pocztowy i Poczta: 99-100 Łęczyca

Województwo: mazowieckie

Powiat: łęczycki

Adres strony internetowej: http://stowarzyszenieimpet.pl

Zielone sfery okiem kamery

Bitwy nad Bzurą 22, 99-100 Łęczyca, Polska

Więcej