Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Bądź EKO na co dzień! - 2018

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Cel:

Zwiększenie pewności siebie oraz poczucia własnej wartości poprzez nabycie umiejętności związanych ze współpracą w grupie, organizacją pracy i przygotowaniem wydarzeń otwartych.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu jest grupa 15 osób w wieku 13-18 lat z terenu gminy Wojnicz.

Opis projektu:

Główną ideą projektu jest połączenie prewencji pożarniczej z propagowaniem postaw proekologicznych. Młodzież w trakcie projektu opracowuje ulotkę informacyjną dotyczącą ogrzewania piecami na paliwa stałe, oprócz informacji dotyczący smogu i zakazu spalania śmieci dodaje krótką informację o zagrożeniu zatruciem tlenkiem węgla. Młodzi opracowują i organizują konkurs na plakat dot. wypalania traw i jego konsekwencji dla ekosystemu. Zwycięski plakat zostaje wydrukowany i rozwieszony przez Młodzież na wszystkich tablicach informacyjnych Gminy Wojnicz. Młodzi organizują Wieczór Świątecznych EKO Ozdób, na który zaproszą mieszkańców Wojnicza. Ostatnim elementem jest opracowanie 15 haseł „Jestem EKO, ponieważ…” i własnoręczne ozdobienie toreb ekologicznych tymi hasłami.

Budżet projektu: 10 333 zł. zł

Dotacja: 8 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Konkurs Ekologiczny

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojniczu

Miejscowość: Wojnicz

Ulica, nr domu i lokalu: Długa 82

Kod pocztowy i Poczta: 32-830 Wojnicz

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej: http://ospwojnicz.pl

Bądź EKO na co dzień!

Rynek 9, 32-830 Wojnicz, Polska

Więcej