Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

EKO Choczanie - 2018

Realizowany przez:

Fundacja Animacja

Cel:

Celem projektu jest wzrost aktywności młodych ludzi. Podniesienie takich umiejętności jak społecznych komunikacja, współpraca w grupie, rozwiązywanie konfliktów, nabycie umiejętności pracy z dziećmi, rówieśnikami i dorosłymi.

Odbiorcy projektu:

Grupa 14 osób, w wieku 13-19 lat, z terenu gminy Chocz.

Opis projektu:

Głównym tematem projektu są działania na rzecz ekologii. Młodzi organizują warsztaty tworzenia wyrobów ekologicznych, dla młodszych i starszych mieszkańców gminy z zakresu tworzenia ekologicznych środków czystości, kosmetyków i tworzenia ozdób np. z makulatury. Tworzą broszurę z podstawowymi informacjami ekologicznymi. Biorą udział w wyjeździe do Czołowa, gdzie poznają zasady funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – przeprowadzają tam wywiad. Poznają Zakład Gospodarki Odpadami w Jarocinie Przygotowują wystawę fotografii z przeprowadzonych przez siebie warsztatów.

Budżet projektu: 9 700 zł. zł

Dotacja: 6 100 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Konkurs Ekologiczny

Fundacja Animacja

Miejscowość: Pleszew

Ulica, nr domu i lokalu: Bolesława Krzywoustego 3

Kod pocztowy i Poczta: 63-300 Pleszew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pleszewski

Adres strony internetowej: fundacjaanimacja.com

EKO Choczanie

Rynek 9, 63-300 Pleszew, Polska

Więcej