Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Speedball to My! - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności pracy w grupie, nawiązywania nowych kontaktów oraz sprawdzenia mocnych i słabych.

Odbiorcy projektu:

10 uczestników mających od 14-19lat, zamieszkałych w Gminie Grzegorzew.

Opis projektu:

Osią projektu jest speedball. Młodzież chce wprowadzić tą dyscyplinę sportu do gminy i rozpropagować ją. Młodzi nie tylko sami ćwiczy, ale również na swoje zajęcia zaprasza młodzież spoza projektu. Ucząc się sami uchą innych, nawiązywać kontakty, przekazywać wiedzę i umiejętności. W ramach szerzenia nowej dyscypliny sportu wśród dorosłych na jedno ze spotkań zapraszają rodziców, a na następne władze gminy i radnych.
Na zakończenie młodzież organizuje finał projektu. W turnieju biorą udział wszyscy chętni. Projekt rozwinie umiejętności pracy w grupie, osiągania kompromisów i nawiązywania kontaktów. Uczestnicy będą mogli poznać swoje mocne i słabsze strony i sprawdzić się
w wielu nowych sytuacjach. Dodatkową zaletą jest możliwość kontynuacji dzięki nabytemu sprzętowi. Młodzieżowy Lider wykorzysta wiedzę dotyczącą pracy w grupie, osiągania kompromisów, wyciągania wniosków z popełnionych błędów.

Budżet projektu: 6 280 zł. zł

Dotacja: 5 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Grzegorzewskiej

Miejscowość: Grzegorzew

Ulica, nr domu i lokalu: Szkolna 23

Kod pocztowy i Poczta: 62-640 Grzegorzew

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kolski

Adres strony internetowej: –

Speedball to My!

Szkolna 13, 62-640 Grzegorzew, Polska

Więcej