Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Złap Bakcyla - 2017

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Cel:

Celem projektu jest zaktywizowanie młodzieży i rozwój kompetencji społecznych młodzieży poprzez zrealizowanie działań na rzecz lokalnej społeczności takich jak zapoczątkowanie spotkań z grami towarzyskim.

Odbiorcy projektu:

Grupa ok. 8 osób w wieku 13-19 lat ze wszystkich 4 sołectw gminy.

Opis projektu:

Wiodącym tematem projektu są gry planszowe/towarzyskie. Podczas projektu młodzi organizują spotkania z grami. Spotkania mają na celu zachęcenie większej ilości ludzi do grania w gry – złapania tzw. bakcyla, aby po zakończeniu projektu spotkania były dalej prowadzone i kontynuowane. Podczas przeprowadzonej wśród młodzieży diagnozy i ankiet, młodzież z gminy wyraziła chęć, aby u nas były prowadzone takie spotkania. W ramach projektu odbędą się także spotkania organizacyjno-integracyjne dla uczestników, wycieczka na turniej do Strefy Gier w Bielsku-Białej, oraz turniej gier połączony z turniejem stworzonej przez poprzedni projekt gry „Qauttuor Pagi”. Efektem projektu będzie kontynuacja spotkań. Młodzieżowa koordynatorka wykorzysta w praktyce wiedzę zdobytą na szkoleniu, wzrośnie jej samoocena i wiara we własne możliwości.

Budżet projektu: 6 470 zł. zł

Dotacja: 5 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Miejscowość: Buczkowice

Ulica, nr domu i lokalu: Wyzwolenia 554

Kod pocztowy i Poczta: 43-374 Buczkowice

Województwo: śląskie

Powiat: bielski

Adres strony internetowej: www.gokbuczkowice.com

Złap Bakcyla

Bielska 286, 43-374 Buczkowice, Polska

Więcej