Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Młodzieżowa Maskotka – Stacja Animacja - 2017

Realizowany przez:

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Cel:

Cele projektu jest rozwój umiejętności pracy z nowoczesnymi technologiami, komunikacji i kreatywności. Młodzi rozwiną umiejętność pracy w grupie i umiejętności organizacyjne.

Odbiorcy projektu:

Grupa 10-12 osób z terenu gminy Szczuczyn.

Opis projektu:

Tematem projektu będzie wspólne zaprojektowanie, prezentacja i rozpowszechnienie informacji o pierwszej, jedynej w naszym regionie maskotki gminy. Młodzież przez wspólną pracę stworzy projekt maskotki. W tym celu młodzież zaplanuje szereg spotkań, na których wymyślą nazwę i logo grupy. Projektując maskotkę wezmą pod uwagę specyfikę regionu
i jego historię, a także materiał i koszt jej wykonania. Uczestnicy projektu organizują szeroką akcję promocyjną mającą na celu prezentację pomysłu na projekt maskotki, ogłoszenie konkursu na imię dla maskotki. Młodzież organizuje szereg spotkań z uczniami wszystkich szkół z terenu gminy Szczuczyn, podczas których prezentuje maskotkę
i przeprowadza gry i zabawy integracyjne. Młodzież nawiązuje kontakt z władzami samorządowymi w ramach uzgodnienia udziału maskotki w gminnych imprezach w celu promocji miasta i gminy Szczuczyn. Młodzieżowy koordynator wykorzysta w praktyce wiedzę zdobytą na szkoleniu, w szczególności umiejętność motywowania i organizacji, wzrośnie jego samoocena i wiara we własne możliwości.

Budżet projektu: 7 280 zł. zł

Dotacja: 5 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Miejscowość: Szczuczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Łomżyńska 11

Kod pocztowy i Poczta: 19-230 Szczuczyn

Województwo: podlaskie

Powiat: grajewski

Adres strony internetowej: –

Młodzieżowa Maskotka – Stacja Animacja

Zofiówka 58, 19-230 Szczuczyn, Polska

Więcej