Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

What’s HAPPENING? Kolorowy miszmasz pomysłów - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Nasza Gmina Susiec

Cel:

Celem projektu jest wzrost aktywności i wiary we własne możliwości młodzieży z terenu gminy Susiec poprzez samodzielną organizację szeregu inicjatyw prozdrowotnych na rzecz swojej społeczności lokalnej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 8 osób, w wieku 13-19 lat, z terenu gminy Susiec.

Opis projektu:

Wiodący temat projektu to promocja zdrowego żywienia. Młodzi w trakcie trwania projektu podejmują szereg działań m.in. organizują happeningi uliczne, promują zdrowe jedzenie, organizują spotkania z dietetykiem, wizyty w lokalnych urzędach i promują projekt wśród mieszkańców. Najważniejszym wydarzeniem jest event na gminnym święcie pieczonego ziemniaka – impreza na stadionie i organizacja meczu ekipa równać szanse kontra reszta świata oraz występ zespołu rockowego Black Rose. Tego typu inicjatyw nie było wcześniej w Suścu. Młodzieżowa koordynatorka wykorzysta w praktyce wiedzę zdobytą na szkoleniu, wzrośnie jej samoocena i wiara we własne możliwości.

Budżet projektu: 6 280 zł. zł

Dotacja: 5 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs dla Młodzieżowych Liderów Programu Równać Szanse

Stowarzyszenie Nasza Gmina Susiec

Miejscowość: Susiec

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Tomaszowska 100

Kod pocztowy i Poczta: 22-672 Susiec

Województwo: lubelskie

Powiat: tomaszowski

Adres strony internetowej: brak

What’s HAPPENING? Kolorowy miszmasz pomysłów

Tomaszowska 95, 22-672 Susiec, Polska

Więcej