Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Notecki Camp Janka z Czarnkowa - 2018

Realizowany przez:

Fundacja Centrum Wszechświata

Cel:

Rozwijanie i zwiększenie aktywności młodzieży w środowisku, pogłębienie umiejętności pracy w grupie, komunikacji, nawiązywania nowych relacji, radzenia sobie z trudnościami, zjednywania sobie sojuszników, a także wyzwolenie potencjału i ukierunkowanie go na wspólne działanie.

Odbiorcy projektu:

grupa 25 osób w wieku 14-19 lat

Opis projektu:

Notecki Camp – to przestrzeń, którą młodzi sami zaproponowali i zaaranżowali jako przestrzeń do spełniania się; to cykl tras wędrownych, jeździeckich i kajakowych w Puszczy Noteckiej. W ramach projektu młodzież wspólnie opracuje i wystawi na Czarnkowskich Dniach Teatru spektakl odwołujący się do kronikarskiej aktywności Janka z Czarnkowa, ale we współczesnym ujęciu. Odbędą się treningi sprawnościowe na skałkach wspinaczkowych, będzie można spróbować swoich sił w slacline, strzelaniu z łuku i bieganiu. Całość zostanie udokumentowana w postaci filmowych relacji dziennikarskich.

Budżet projektu: 54 320 zł. zł

Dotacja: 40 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Fundacja Centrum Wszechświata

Miejscowość: Rosko

Ulica, nr domu i lokalu: Powstańców Wielkopolskich 39

Kod pocztowy i Poczta: 64-730 Rosko

Województwo: wielkopolskie

Powiat: czarnkowsko-trzcianecki

Adres strony internetowej: –

Notecki Camp Janka z Czarnkowa

Powstańców Wielkopolskich 39, 64-723 Rosko, Polska

Więcej