Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zaloguj Marzenia, wersja beta - 2018

Realizowany przez:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie z Muzyką do Ludzi

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie i wzmocnienie kompetencji społecznych młodych ludzi: umiejętności pracy zespołowej, planowania i realizowania planów zgodnie
z harmonogramem, nawiązywania kontaktów z osobami z zewnątrz, reprezentującymi różne profesje i instytucje oraz gotowości do wystąpień publicznych.

Odbiorcy projektu:

co najmniej 20 mieszkańców gminy Dolsk w wieku 13-19 lat

Opis projektu:

Zaplanowanych jest 5 dużych wydarzeń tematycznych: piknik „Smaki lata” nad jeziorem, XXI-wieczna lekcja historii połączona ze spotkaniem z twórcami gry komputerowej „Dywizjon 303” i dyskusją o istocie wolności, bal karnawałowy z pokazem tańca, premiera spektaklu „Kozy i róże”, wielki finał w dolskiej sali widowiskowej. Działaniom będą towarzyszyć liczne aktywności, m.in. spotkania z dietetykami i lekarzami, warsztaty projektowania gier, nauka tańca, zajęcia z wizażu.

Budżet projektu: 37 500 zł. zł

Dotacja: 30 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Ogólnopolskie Stowarzyszenie z Muzyką do Ludzi

Miejscowość: Nowieczek

Ulica, nr domu i lokalu: Maliny 26

Kod pocztowy i Poczta: 63-140 Nowieczek

Województwo: wielkopolskie

Powiat: śremski

Adres strony internetowej: –

Zaloguj Marzenia, wersja beta

Nowieczek 42, 63-140, Polska

Więcej