Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rokowa Sowa - 2018

Realizowany przez:

Fundacja Podarujmoc

Cel:

spojrzenie na swoje środowisko przez pryzmat jego walorów i ograniczeń; sprawdzenie się w działaniu; nauka wyznaczania sobie krótkookresowych celów i ich realizacji; współpraca w grupie; odpowiedzialność za wspólne działanie; nabycie umiejętności komunikacyjnych i współpracy z instytucjami i innymi ludźmi; umocnienie wiary we własne możliwości.

Odbiorcy projektu:

22 osoby w wieku 13-19 lat, pochodzące z terenów wiejskich gminy Stęszew

Opis projektu:

Tematem przewodnim projektu jest Wielkopolski Park Narodowy, a w szerszym rozumieniu – las. Młodzież zapozna się z walorami przyrodniczymi parku i ciekawymi faktami historycznymi poprzez wizyty w muzeach, wycieczki, rajdy, spotkania z ciekawymi ludźmi. Młodzi wezmą udział w warsztatach fotograficzno – filmowych, a następnie stworzą kolekcję zdjęć i film propagujący walory okolicy i pokazujący, jak ciekawie i pożytecznie spędzić cztery pory roku w bliskim sąsiedztwie Parku. Miejscowe legendy posłużą do przygotowania przedstawienia teatralnego. Punktem kulminacyjnym dla młodzieży jest wyjazd survivalowy, gdzie zmierzą się z naturą.

Budżet projektu: 50 260 zł. zł

Dotacja: 40 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Fundacja Podarujmoc

Miejscowość: Trzebaw

Ulica, nr domu i lokalu: Spokojna 12 A

Kod pocztowy i Poczta: 62-060 Trzebaw

Województwo: wielkopolskie

Powiat: poznański

Adres strony internetowej: podarujmoc.org

Rokowa Sowa

Topolowa 14, 62-060 Trzebaw, Polska

Więcej