Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nasza Arto-Strefa - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych w Radlinie

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie wiary we własne możliwości, podniesienie umiejętności planowania i realizacji powtarzających się działań, nawiązanie nowych kontaktów społecznych, praca w zespole oraz wykorzystanie zasobów własnych i lokalnego środowiska.

Odbiorcy projektu:

22 osoby w wieku 13-19 lat

Opis projektu:

Głównym tematem projektu jest relaks. Młodzież, wspólnie ze specjalistami z zakresu: psychologii, arteterapii, sportu i rekreacji, muzyki i tańca kreatywnego oraz sztuki i dekoracji wnętrz, pozna różne sposoby na odstresowanie się. W trakcie projektu powstanie młodzieżowy poradnik antystresowicza. Oprócz technik relaksacyjnych uczestnicy projektu poznają zasady projektowania wnętrz i wpływu barw oraz dźwięku na poziom stresu, co pomoże im przy tworzeniu własnej arto-strefy – przestrzeni, w której będzie można się wyciszyć i zrelaksować oraz wspólnie spędzać czas wolny. Zostaną zorganizowane także tematyczne warsztaty dla najmłodszych oraz obchody Dnia Dziecka. Powstanie wystawa zdjęć i prac plastycznych.

Budżet projektu: 64 768 zł. zł

Dotacja: 40 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych w Radlinie

Miejscowość: Radlin

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Mariacka 9

Kod pocztowy i Poczta: 44-310 Radlin

Województwo: śląskie

Powiat: wodzisławski

Adres strony internetowej: –

Nasza Arto-Strefa

Majora Piotra Rogozina Iwanowicza 102, 44-310 Radlin, Polska

Więcej