Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Star Wars’y, UV’y i Znicze - 2018

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z siedzibą w Rzepienniku Suchym

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności pracy w grupie, planowania i podejmowania właściwych, skutecznych działań, kształtowanie poczucia odpowiedzialności za skutki podejmowanych decyzji, rozwój umiejętności społeczno – kulturalnych i organizacyjnych poprzez kompleksowe przygotowanie wydarzeń tematycznych oraz pobudzenie aktywności społecznej.

Odbiorcy projektu:

20-23 osoby w wieku 13-19 lat

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież odwiedzi, a następnie przygotuje własne targi fantastyki, zaprojektuje obóz przetrwania, w którym aktywnie spędzi czas w oderwaniu od telefonów, komputerów itp., stworzy czarny teatr, który (we współpracy z wybranym teatrem profesjonalnym) wystawi własny spektakl oraz zorganizuje zaduszki muzyczne. Aby organizowane eventy były jak najbardziej profesjonalne i ciekawe, w okresie przygotowawczym zorganizowane zostaną wyjazdy studyjne. Na zakończenie projektu zorganizowany zostanie wyjazd do Realizatorów innego projektu OKG, realizowanego
w najbliższej okolicy.

Budżet projektu: 50 000 zł. zł

Dotacja: 40 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim z siedzibą w Rzepienniku Suchym

Miejscowość: Rzepiennik Suchy

Ulica, nr domu i lokalu: Rzepiennik Suchy 200

Kod pocztowy i Poczta: 33-163 Rzepiennik Strzyżewski

Województwo: małopolskie

Powiat: tarnowski

Adres strony internetowej:

Star Wars’y, UV’y i Znicze

Rzepiennik Suchy 218, 33-163, Polska

Więcej