Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

SŁAWni KOWale KULtury - 2018

Realizowany przez:

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie umiejętności społecznych i zwiększenie świadomości młodzieży na temat własnych talentów, dzięki którym mogą kreować rzeczywistość. Pożądane jest również włącznie społeczności lokalnej w te działania oraz promocja Sławkowa za pomocą nowoczesnych technologii. Projekt wzmocni w uczestnikach wiarę we własne siły, w otoczeniu – świadomość potencjału twórczego młodzieży.

Odbiorcy projektu:

grupa 22 osób w wieku 13-19 lat

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież będzie spotykać się z ludźmi, którzy połączyli swoją pasję z wykonywanym zawodem (np. kompozytorami, tancerzami). W planach jest m.in. wystawienie musicalu z autorskimi piosenkami, stworzenie promocyjnych vlogów, nagranie filmu ukazującego zwykły-niezwykły dzień oczami uczestnika projektu pt.: „Dzień z życia Sławkożercy”, przygotowanie teleturnieju dla mieszkańców, przeprowadzenie sondy ulicznej, różnego rodzaju warsztaty, stylizowana sesja zdjęciowa, instalacja artystyczna, zakopanie kapsuły czasu.

Budżet projektu: 52 050 zł. zł

Dotacja: 40 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie

Miejscowość: Sławków

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Młyńska 14

Kod pocztowy i Poczta: 41-260 Sławków

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Adres strony internetowej: mok.slawkow.pl

SŁAWni KOWale KULtury

79RV+R6 Sławków, Polska

Więcej