Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Baza w Archiwum – przestrzeń dla młodych - 2018

Realizowany przez:

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Cel:

Celem projektu jest rozwój umiejętności społecznych oraz własnych atutów, pozwalających na wyrównanie szans na start w dorosłe życie młodych ludzi z małego miasteczka na Ponidziu. Młodzież będzie dążyć do osiągnięcia celu poprzez radzenie sobie w różnych sytuacjach, miejscach i z różnymi ludźmi, przekonywanie do siebie i swoich racji, a także zrozumienie wartości innych, współpracę w dążeniu do celu połączoną z szacunkiem oraz chęcią pomocy.

Odbiorcy projektu:

grupa od 20 do 25 osób w wieku od 13 do 19 lat z Pińczowa i okolicznych miejscowości.

Opis projektu:

W ramach projektu planowane jest stworzenie przez młodzież w pomieszczeniach domu na Mirowie, zwanego potocznie przez mieszkańców ARCHIWUM lub Drukarnią Ariańską, swojej przestrzeni („bazy”) oraz przygotowanie w jednym z pomieszczeń escape roomu nawiązującego do historii okolicy. Wśród aktywności przewidziano wyjazdy studyjne oraz różnego rodzaju spotkania, a także przygotowanie instalacji w przestrzeni miejskiej.

Budżet projektu: 50 000 zł. zł

Dotacja: 40 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Miejscowość: Pińczów

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Piłsudskiego 2 a

Kod pocztowy i Poczta: 28-400 Pińczów

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: pińczowski

Adres strony internetowej: www.psck.pl

Baza w Archiwum – przestrzeń dla młodych

Marszałka Józefa Piłsudskiego 20, 28-400 Pińczów, Polska

Więcej