Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kulinarna „KoByLanKa” - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Miłośników Aktywności

Cel:

Cele projektu to integracja młodzieży wokół wspólnego celu poprzez realizację różnych działań wolontariackich (np. promocję zdrowej żywności z okolicznych gospodarstw), nabycie przez młodych umiejętności marketingowych, zapoznanie się przez nich z etapami powstawania spółdzielni, stworzenie miejsca, gdzie mogliby się spotykać oraz powołanie do istnienia grupy „KoByLanKa”.

Odbiorcy projektu:

grupa 22 osób w wieku 13-17 lat

Opis projektu:

W ramach projektu zaplanowane są krótkie warsztaty szkoleniowe nt. zdrowej żywności, warsztaty fotograficzno-filmowe oraz stolarskie. Młodzież wyremontuje dwie altany w centrum wsi, zorganizuje ekologiczno-muzyczną zabawę, stworzy własną, kulinarną stronę internetową. Wśród wydarzeń przewidziany jest event promocyjny dla dzieci i rodziców oraz finałowy festyn połączony z degustacją wyrobów przygotowanych przez uczestników oraz prelekcjami dotyczącymi zdrowego odżywiania. Młodzi chcą stworzyć własną markę, która będzie rozpoznawalna w lokalnym środowisku, w czym mogą pomóc zaprojektowane przez nich bluzy. Na zakończenie projektu odbędzie się dwudniowy wyjazd.

Budżet projektu: 50 000 zł. zł

Dotacja: 40 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Miłośników Aktywności

Miejscowość: Lipnica Górna

Ulica, nr domu i lokalu: Lipnica Górna 26

Kod pocztowy i Poczta: 32-724 Lipnica Górna

Województwo: małopolskie

Powiat: bocheński

Adres strony internetowej: –

Kulinarna „KoByLanKa”

VF9V+F8 Lipnica Górna, Polska

Więcej