Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jak śliwka w kompot… - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Giżyn

Cel:

Celem projektu jest poznanie lokalnego środowiska, nawiązanie współpracy z jego przedstawicielami, rozwój osobisty uczestników oraz wypracowanie metod komunikacji. Młodzież nauczy się planować działania swoje i innych oraz prezentować osiągnięcia; będzie umiała poradzić sobie w różnych sytuacjach.

Odbiorcy projektu:

23 osoby w wieku 13-18, zamieszkujące gminę Nowogródek Pomorski

Opis projektu:

W ramach projektu młodzież zapozna się z historią regionu oraz tajnikami fotografii, zbada pochodzenie mieszkańców gminy i pozna ich pierwsze lata powojenne w regionie.
W oparciu o zebrane materiały powstanie wystawa o tematyce niepodległościowej. Przygotowane zostaną również gminne jasełka, do których młodzi wspólnie wykonają dekoracje, kostiumy i rekwizyty. Przewidziane są warsztaty kulinarne oraz artystyczne, rajdy rowerowe z poznawaniem okolicznych zabytków, akcja sprzątania lasu i plaży, sportowa majówka. Cały projekt zostanie opisany w stworzonej przez młodych książce.

Budżet projektu: 45 885 zł. zł

Dotacja: 36 435 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Giżyn

Miejscowość: Giżyn

Ulica, nr domu i lokalu: Giżyn 22

Kod pocztowy i Poczta: 74-304 Giżyn

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: myśliborski

Adres strony internetowej: –

Jak śliwka w kompot…

Giżyn 25, 74-304, Polska

Więcej