Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Jak Wojtek został strażakiem… - 2018

Realizowany przez:

Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzycy

Cel:

Celem jest wykształcenie w młodzieży umiejętności wykorzystania własnego potencjału osobowego w przyszłych celach zawodowych i osobistych poprzez wzrost kompetencji kooperacji, samoorganizacji, przedsiębiorczości, zaradności, wzrost poczucia pewności siebie i umiejętności liderskich.

Odbiorcy projektu:

grupa 29 osób składająca się z 13 dziewcząt i 16 chłopców

Opis projektu:

Oś projektu stanowi ochrona przeciwpożarowa oraz związana z nią praca społeczna. Zauważalne jest skoncentrowanie zainteresowań młodzieży na straży, jej zaangażowanie
w młodzieżówkę OSP, wiązanie z tymi strukturami nadziei i szansy na przyszłość, poszukiwanie w nich inspiracji zawodowych. W ramach projektu młodzież zbierze, opracuje i opublikuje (w formie audiowizualnej i drukowanej) album przedstawiający lokalne tradycje strażackie (odnalezione często we własnych rodzinach). Przygotowana zostanie także inscenizacja akcji ratunkowej, którą młodzież zaprezentuje podczas finału projektu.

Budżet projektu: 49 950 zł. zł

Dotacja: 39 950 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Ochotnicza Straż Pożarna w Dobrzycy

Miejscowość: Dobrzyca

Ulica, nr domu i lokalu: Dobrzyca 58

Kod pocztowy i Poczta: 76-038 Dobrzyca

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: koszaliński

Adres strony internetowej: –

Jak Wojtek został strażakiem…

Dobrzyca 70B, 76-038, Polska

Więcej