Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Obieżyświat - 2018

Realizowany przez:

Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie wśród młodzieży umiejętności planowania, organizowania, współpracy w grupie, skutecznej komunikacji z różnymi osobami. Realizacja wymienionych działań pozwoli młodym dostrzec swoje słabe i mocne strony oraz wzmocni ich wiarę we własne siły.

Odbiorcy projektu:

20-osobowa grupa młodzieży w wieku 13-19 lat, zamieszkująca pięć miejscowości wchodzących w skład gminy Chmielnik. Uczestników projektu łączą zainteresowania: sport, survival, kultura, sztuka, fotografia, film, musical.

Opis projektu:

Tematem wiodącym projektu są podróże, odkrywanie nowych zakątków, poznawanie nowych ludzi, przeżywanie przygód na swój własny, aktywny sposób. Działania projektowe obejmują m.in. biwak integracyjny, wyjazdy na Mazury, Śląsk i Podhale, quizy wiedzy
o odwiedzanych regionach, przeprowadzanie sond i wywiadów, przygotowanie krótkich filmów dokumentalnych, a także fotograficzne wędrówki po gminie Chmielnik. Aktywność młodzieży będzie podtrzymywana przez cykliczne wyjazdy na kręgle, do flyparku, parku linowego, spotkania integracyjne w bibliotece. Na zakończenie projektu przewidziana jest gala finałowa połączona z degustacją potraw regionalnych i pokazami filmów.

Budżet projektu: 51 520 zł. zł

Dotacja: 39 920 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Gminna Biblioteka Publiczna w Chmielniku

Miejscowość: Chmielnik

Ulica, nr domu i lokalu: 50

Kod pocztowy i Poczta: 36-016 Chmielnik

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: –

Obieżyświat

Chmielnik 114, 36-017, Polska

Więcej