Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

HEY- Help Escape Yourself! - 2018

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Wspierajace Rozwój Edukacji na Obszarach Wiejskich Szansa

Cel:

Celem projektu jest zwiększenie u uczestników wiary we własne możliwości, wzmocnienie ich kreatywności, wykształcenie umiejętności przydatnych w dalszym życiu oraz umożliwienie im poznania swoich mocnych i słabych stron. Projekt ma inspirować młodzież do myślenia prospołecznego i obywatelskiego oraz rozwijać poczucie odpowiedzialności zarówno za siebie, jak i za dobro wspólne.

Odbiorcy projektu:

grupa 24 osób w wieku 15-19 lat

Opis projektu:

Oś tematyczna projektu jest bezpośrednio związana z walką o samego siebie, poprawą kondycji fizycznej oraz relacji społecznych. W ramach projektu młodzież chce zaprojektować i stworzyć Escape Room, który ma nie tylko zmotywować ich do wspólnego działania, ale również być miejscem integrującym i zachęcającym do współpracy z innymi. Część uczestników planuje po zakończeniu projektu wziąć udział w Runmageddonie. Przewidziane jest także nagranie filmu „Ucieczka”, przedstawiającego młodego człowieka, który – zagubiony w codzienności – szuka ucieczki ze swojego szarego życi

Budżet projektu: 52 450 zł. zł

Dotacja: 40 000 zł. zł

Rocznik: 2018

Nitka: Ogólnopolski Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Wspierajace Rozwój Edukacji na Obszarach Wiejskich Szansa

Miejscowość: Bircza

Ulica, nr domu i lokalu: Ojca Swietego Jana Pawła II 10

Kod pocztowy i Poczta: 37-740 Bircza

Województwo: podkarpackie

Powiat: przemyski

Adres strony internetowej: http://www.szansa_wre.republika.pl/

HEY- Help Escape Yourself!

Ojca Św. Jana Pawła II 10, 37-740 Bircza, Polska

Więcej