Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Rzeczpospolita Młodzieżowa - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko

Cel:

Celem projektu jest zaktywizowanie w przestrzeni obywatelskiej 12 młodych ludzi w wieku 13-19 lat z małych miejscowości na terenie gminy Mosina oraz nabycie przez nich wszechstronnych umiejętności społecznych. Wykorzystanie ich zainteresowań przy przygotowywaniu wydarzeń ma ułatwić im rozumienie trudniejszych i mniej przystępnych tematów.

Odbiorcy projektu:

12 młodych ludzi w wieku 13-19 lat z wiosek na terenie gminy Mosina. Odbiorcami pośrednimi będą wszyscy uczestnicy gry terenowej oraz ci, którzy obejrzą etiudy przygotowane przez młodzież.

Opis projektu:

Projekt jest nastawiony na zdobycie przez młodzież różnego rodzaju umiejętności w oparciu o historię Mosiny, przede wszystkim o fakt historyczny, że 170 lat temu była ona przez 5 dni stolicą Polski. Skonstruowany przez młodzież program zakłada przygotowanie 2 filmów metodą stopklatki jako elementu promocyjnego, który będzie stanowił wprowadzenie do gry terenowej/ulicznej z wykorzystaniem ważnych historycznie miejsc w Gminie Mosina. Wszystkie wydarzenia poprzedzające i towarzyszące zostaną zaprojektowane i przeprowadzone przez młodzież we współpracy z miejscowymi ekspertami i mieszkańcami.

Budżet projektu: 10 500 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Grupa Inicjatywna Baranówko

Miejscowość: Baranówko

Ulica, nr domu i lokalu: Baranówko 8

Kod pocztowy i Poczta: 62-050 Mosina

Województwo: wielkopolskie

Powiat: poznański

Adres strony internetowej: –

Rzeczpospolita Młodzieżowa

Baranówko 10, 62-000, Polska

Więcej