Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Krobski pociąg do niepodległości - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Ziemia Krobska

Cel:

Celem projektu jest zaangażowanie młodzieży w świętowanie odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez przekazanie w atrakcyjnej formie wiedzy na temat znaczenia lokalnych osób, wydarzeń i miejsc, które miały znaczenie dla niepodległości. W ten sposób zbudowana zostanie również postawa obywatelska wśród młodych.

Odbiorcy projektu:

Bezpośrednimi realizatorami i odbiorcami projektu będzie 16 osób w wieku 13-19 lat oraz harcerze. Pośrednimi odbiorcami projektu będzie natomiast ok. 200 uczniów z terenu gminy Krobia.

Opis projektu:

Projekt zakłada przeprowadzenie serii przedsięwzięć nawiązujących do lokalnych miejsc, osób i grup społecznych, a także wydarzeń, które związane były z procesem odzyskiwania przez Polskę niepodległości. Przewidziane są m.in. marsz ulicami miasta, przygotowanie obozowiska harcerskiego, quiz o Polsce, piknik edukacyjny, ognisko, gra miejska i przygotowanie publikacji zawierającej sylwetki Powstańców Wielkopolskich.

Budżet projektu: 12 850 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Ziemia Krobska

Miejscowość: Krobia

Ulica, nr domu i lokalu: Prof. J. Zwierzyckiego 1

Kod pocztowy i Poczta: 63-840 Krobia

Województwo: wielkopolskie

Powiat: gostyński

Adres strony internetowej: –

Krobski pociąg do niepodległości

QXMM+88 Krobia, Polska

Więcej