Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Świadkowie łubowskiej historii - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Stacja Kultura w Bornem Sulinowie

Cel:

Celem projektu jest wykształcenie u młodzieży umiejętności planowania działań, by metodą małych kroków dążyć do zamierzonego celu, wykorzystując do tego zasoby środowiska, pozyskując sojuszników i to, co może sprzyjać w drodze do celu. Projekt jest ukierunkowany na stworzenie możliwości rozwijania pasji i zainteresowanie ciekawymi formami spędzania czasu przy okazji kształtowania nowego modelu współczesnego patriotyzmu wśród młodych.

Odbiorcy projektu:

uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum oraz uczniowie szkół średnich pochodzący z Łubowa i okolic. Zaproszone zostaną również osoby z projektów już zrealizowanych w ramach RS. W przypadku większej ilości chętnych zaproszenie otrzymają osoby z rodzin uboższych.

Opis projektu:

Praca przy projekcie zakłada pogłębienie wiedzy na temat fotografowania, obróbki zdjęć, obsługi programu Power Point, redagowania krótkich tekstów informacyjnych, składania filmików nagrywanych telefonem przy jednoczesnym zapoznawaniu się z historią swojej miejscowości, pierwszych osadników, odkryciem na nowo zabytków, pomników przyrody, pamiątek architektonicznych. Przygotowane zostaną prezentacja multimedialna, film oraz wystawa fotograficzna.

Budżet projektu: 9 550 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Stacja Kultura w Bornem Sulinowie

Miejscowość: Borne Sulinowo

Ulica, nr domu i lokalu: Szpitalna 1

Kod pocztowy i Poczta: 78-449 Borne Sulinowo

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: szczecinecki

Adres strony internetowej: www.stacja-kultura.pl

Świadkowie łubowskiej historii

Szpitalna 3, 78-449 Borne Sulinowo, Polska

Więcej