Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Do granic Polski- aktywnie świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości - 2017

Realizowany przez:

Fundacja Mocni Mocą Nadziei

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie u młodzieży dyscypliny wewnętrznej, tolerancji i postawy krytycyzmu. Kluczowe będzie umożliwienie młodym ludziom sprawdzenia się w samodzielnym i świadomym określaniu i osiąganiu celów związanych ze startem w dorosłe życie, co zaprocentuje wzrostem wiary młodzieży we własne możliwości oraz rozbudzeniem poczucia dumy z historycznych osiągnięć polskiego społeczeństwa.

Odbiorcy projektu:

Grupa 10 młodych osób w wieku 13 – 19 lat, biorących obecnie udział w Regionalnym Konkursie Grantowym programu „Równać Szanse” oraz dwie nowe osoby w tym samym przedziale wiekowym.

Opis projektu:

W ramach projektu zaplanowanych jest 5 weekendowych wyjazdów do granic Polski połączonych z odwiedzaniem Miejsc Pamięci Narodowej. Wyjazdy zostaną zarejestrowane w formie zdjęć, z których powstanie wystawa fotograficzna w Centrum Kultury i Sztuki. Zaplanowane jest także wykonanie przez młodzież artystycznego graffiti namalowanego na murze. Dla wszystkich chętnych z terenu naszego powiatu zorganizowany zostanie rajd rowerowy.

Budżet projektu: 14 900 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Fundacja Mocni Mocą Nadziei

Miejscowość: Białoskóry

Ulica, nr domu i lokalu: Białoskóry 31

Kod pocztowy i Poczta: 09-200 Białoskóry

Województwo: mazowieckie

Powiat: sierpecki

Adres strony internetowej: www.mocni.890

Do granic Polski- aktywnie świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

Białoskóry 19, 09-212, Polska

Więcej