Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Cieszmy się wolnością - 2017

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni z siedzibą w Łapczycy

Cel:

Projekt ma za zadanie zbudowanie wśród młodzieży tożsamości kulturowej oraz patriotycznych postaw poprzez odkrywanie regionalnego aspektu patriotyzmu. Celem jest również zwiększenie kompetencji społecznych młodych, zachęcenie ich do współpracy z seniorami, a także wzbudzenie pasji i chęć do nauki poprzez zajęcia archiwizacyjno-konserwatorskie oraz teatralne.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będzie około 20 osób w wieku od 13 do 19 lat zamieszkałych w sąsiadujących miejscowościach – Cikowice i Stanisławice. Młodzi ludzie uczęszczają do szkół na terenie gminy.

Opis projektu:

W ramach projektu zostanie zorganizowana ekspozycja „Dawnych wspomnień czar”, na której znajdą się przedmioty, fotografie osób, miejsc o wartości historycznej i ich teraźniejszy odpowiednik. Planowane są warsztaty konserwatorskie, których finałem będzie konkurs na najlepiej odnowiony przedmiot, a także widowisko teatralne i pokaz multimedialny.

Budżet projektu: 14 576 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni z siedzibą w Łapczycy

Miejscowość: Łapczyca

Ulica, nr domu i lokalu: Łapczyca 334

Kod pocztowy i Poczta: 32-744 Łapczyca

Województwo: małopolskie

Powiat: bocheński

Adres strony internetowej: www.gck.bochnia.pl

Cieszmy się wolnością

Łapczyca 33, 32-744 Siedlec, Polska

Więcej