Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Dla Niepodległej - 2017

Realizowany przez:

DOBRO KULTURY- Fundacja dla Ochrony Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego

Cel:

Celem projektu jest rozwój postaw obywatelskich oraz zwiększenie zaangażowania młodzieży w życie społeczności lokalnej powiatu słubickiego. Poprzez artystyczne celebrowanie odzyskania niepodległości przez Polskę nastąpi zwiększenie wśród społeczności lokalnej, a szczególnie wśród młodego pokolenia, świadomości w kontekście kluczowych momentów historii Polski. Projekt wpłynie znacząco na zaspokojenie potrzeb wyrażania swojego „ja” w kontekście rozwijania pasji, talentów i działania na rzecz lokalnego dobra wspólnego.

Odbiorcy projektu:

Grupa docelowa to 15 osób – młodzież w wieku 13-19 lat z powiatu słubickiego oraz 4 osoby w wieku 20 lat i więcej, które uczestniczyły w poprzednich projektach w ramach Równać Szanse. Odbiorcami projektu będzie społeczność lokalna, uczestnicząca w wydarzeniach organizowanych w związku z celebrowaniem odzyskania niepodległości przez Polskę – około 500 osób.

Opis projektu:

Młodzież objęta wsparciem – 15 osób, w tym osoby, które brały udział w poprzednich edycjach RS, współtworzyły wydarzenia artystyczne dla społeczności lokalnej. Pokaże ich twórcze zaangażowanie – teksty piosenek, choreografie, aranżacje utworów. Zaktywizuje młodych z powiatu, nauczy ich współpracować, komunikować się, wymieniać spostrzeżenia, kreować rzeczywistość i realizować pasje. Dotacja wykorzystana będzie na przeprowadzenie warsztatów i przygotowanie performance

Budżet projektu: 10 700 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

DOBRO KULTURY- Fundacja dla Ochrony Europejskiego Dziedzictwa Kulturowego

Miejscowość: Słubice

Ulica, nr domu i lokalu: Kościuszki 1

Kod pocztowy i Poczta: 69-100 Słubice

Województwo: lubuskie

Powiat: słubicki

Adres strony internetowej: http://www.dobrokultury.org

Dla Niepodległej

plac Przyjaźni 2, 69-100 Słubice, Polska

Więcej