Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Moja niepodległa - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Cel:

Celem projektu jest wspieranie i rozwój społecznych postaw młodzieży oraz zwiększenie samodzielnego i aktywnego poznania dróg prowadzących do odzyskania niepodległości w latach 1918 – 1989 i przekazania lokalnej społeczności wiedzy o tych wydarzeniach.

Odbiorcy projektu:

18 osób z Chociszewa i okolic, w tym młodzież realizująca projekt w ramach OKG 2016 i uczniowie gimnazjum i VII klas Zespołu Edukacyjnego w Brójcach.

Opis projektu:

Działania w ramach projektu mają na celu, by młodzi ludzie potrafili odkrywać, dokumentować, poznawać, rozumieć, pytać, słuchać oraz wykorzystywać poznaną wiedzę, zachowywać ją, dzielić się nią i przekazywać innym. Zebrane materiały zostaną zamieszczone na stronie internetowej stowarzyszenia oraz posłużą do zorganizowania wystawy prezentowanej w szkołach i instytucjach gminnych oraz będą publikowane w gminnej gazetce – Trzciel dzisiaj – przez cały kolejny rok. Planowana jest gra miejska, wydanie fotokomiksu oraz flash mob.

Budżet projektu: 11 170 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość w Chociszewie

Miejscowość: Chociszewo

Ulica, nr domu i lokalu: Chociszewo 44

Kod pocztowy i Poczta: 66-304 Brójce

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Moja niepodległa

Chociszewo 6, 66-304, Polska

Więcej