Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zaszyfrowana wiadomość. - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Cel:

Celem projektu jest aktywne zaangażowanie się grupy młodzieży na rzecz dobra wspólnego i wzbudzenie w nich poczucia dumy z tego, kim są i gdzie mieszkają, a także nawiązanie kontaktu oraz współpraca z różnymi grupami społecznymi.

Odbiorcy projektu:

minimum 12-osobowa grupa młodzieży w wieku 13-19 lat, a także starsi uczestnicy z wcześniejszych projektów, dzieci ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz ich rodziny.

Opis projektu:

Projekt łączy w sobie tradycję i kulturę, co ma wyzwolić lokalną aktywność. Młodzież twórczo wykorzysta swoje umiejętności, aby od podstaw stworzyć zestaw gier terenowych dla najmłodszych, a dla rówieśników escape room. Powstaną one w oparciu o rozmowy, jakie młodzi przeprowadzą ze starszymi mieszkańcami i informacje o historii, jakie uda im się zebrać. Planowane jest stworzenie wystawy.

Budżet projektu: 9 750 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Stowarzyszenie Wsi Bukowiec „Działajmy Razem”

Miejscowość: Bukowiec

Ulica, nr domu i lokalu: Bukowiec 61

Kod pocztowy i Poczta: 66-300 Międzyrzecz

Województwo: lubuskie

Powiat: międzyrzecki

Adres strony internetowej: –

Zaszyfrowana wiadomość.

9MHR+RQ Bukowiec, Polska

Więcej