Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kto Ty jesteś …? - 2017

Realizowany przez:

Fundacja Znajdź Cel

Cel:

Celem, którego osiągnięcie będzie sukcesem grupy przygotowującej projekt, jest skłonienie członków społeczności do refleksji nad sobą i znalezienia odpowiedzi na pytania: „Kim się czuję?”, „Co jest we mnie polskie?”, „Dzięki czemu czuję się Polakiem?”. Dzięki wzmocnieniu poczucia tożsamości młodzi ludzie będą pewniej i bardziej świadomie dążyć do bycia obywatelem świata.

Odbiorcy projektu:

społeczność lokalna, przedstawiciele miejscowej fundacji, szkoły oraz stowarzyszenia – łącznie ok. 1000 osób. Grupą najbardziej zaangażowaną i prowadzącą działania projektowe będą uczniowie SP w Pęgowie, ok 20 osób, którzy współtworzyli założenia projektowe.

Opis projektu:

Projekt zwraca uwagę na to, czym jest tożsamość narodowa. Lokalna młodzież, poprzez inicjowane wcześnie debaty na temat patriotyzmu XXI w., już wcześniej prezentowała postawy obywatelskie. Teraz wyraża gotowość do angażowania się w działania na rzecz wspólnego dobra. W ramach projektu odbędą się spotkania tematyczne dotyczące różnych dziedzin sztuki polskiej, planowane jest również stworzenie przez młodzież filmu.

Budżet projektu: 10 200 zł. zł

Dotacja: 8 500 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Konkurs Specjalny

Fundacja Znajdź Cel

Miejscowość: Pęgów

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Wierzbowa 15 m, Pęgów

Kod pocztowy i Poczta: 55-120 Oborniki Śląskie

Województwo: dolnośląskie

Powiat: trzebnicki

Adres strony internetowej: znajdzcel.pl

Kto Ty jesteś …?

Mała 2, 55-120 Pęgów, Polska

Więcej