Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Eksperymentujemy w Młodzieżowych Laboratoriach Nauki - 2017

Realizowany przez:

Fundacja Generator Inspiracji

Cel:

upowszechnienie idei i metodologii funkcjonowania projektu Młodzieżowego Laboratorium Nauki, poprzez przeszkolenie przedstawicieli organizacji i/lub instytucji, które będą zainteresowane wprowadzeniem i realizacją działań wg metodyki Projektów Modelowych w swoim środowisku.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będą po 2 osoby z 20 podmiotów (z województw nieobjętych dotychczas szkoleniami), które na co dzień pracują z młodzieżą. Przede wszystkim będą to organizacje lokalne, domy kultury, biblioteki, szkoły i inne.

Opis projektu:

Podczas szkolenia zostaje przekazana uczestnikom wiedza na temat metod realizacji projektu w taki sposób, który umożliwi zainteresowanym podmiotom prowadzenie działań w swoim środowisku zgodnie z tymi metodami. Szkolenie daje uczestnikom podstawy merytoryczne do samodzielnego przeprowadzenia działań. Podczas szkoleń zostaje zaprezentowany, sposób uruchomienia laboratorium, jakimi metodami pracowali uczestnicy, jak doszło do powstania efektów projektu. Zostaje rozkolportowany podręcznik z wypracowaną metodologią tworzenia projektu i upowszechniania jego efektów. Szkolenie zostaje oparte na Lego Education WeDo oraz zestawach Scottie Go. Promocja odbywa się poprzez social media, stronę internetową ngo.pl oraz partnerów Fundacji.

Budżet projektu: 27 785 zł. zł

Dotacja: 14 350 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Fundacja Generator Inspiracji

Miejscowość: Futoma

Ulica, nr domu i lokalu: Futoma 168

Kod pocztowy i Poczta: 36-030 Błażowa

Województwo: podkarpackie

Powiat: rzeszowski

Adres strony internetowej: –

Eksperymentujemy w Młodzieżowych Laboratoriach Nauki

Futoma 105, 36-030, Polska

Więcej