Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kadry z przeszłości - 2017

Realizowany przez:

Unisławskie Towarzystwo Historyczne

Cel:

przekazanie wiedzy i umiejętności przedstawicielom różnych organizacji i instytucji pracujących z młodzieżą (w powiatach świdwińskim i kwidzyńskim) w zakresie wykorzystania technologii cyfrowych do badan nad przeszłością (film dokumentalny, fabularny, fotokomiksy, reprinty kronik).

Odbiorcy projektu:

Przedstawiciele 20 organizacji pozarządowych i instytucji z terenu powiatu świdwińskiego i kwidzyńskiego.

Opis projektu:

Podczas szkolenia zostaje przekazana uczestnikom wiedza na temat metod realizacji projektu w taki sposób, który umożliwi zainteresowanym podmiotom prowadzenie działań w swoim środowisku zgodnie z tymi metodami. Szkolenie daje uczestnikom podstawy merytoryczne do samodzielnego przeprowadzenia działań. Projekt realizowany przy wsparciu: Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Carpe Diem w Świdwinie oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie. Przeprowadzone szkolenia dla organizacji i instytucji, które wyrażą chęć uczestnictwa w projekcie i poznania metody projektu modelowego. Nawiązana zostanie współpraca z organizacjami, które będą chciały replikować pomysł. Organizacje będą wybierać formę pracy miedzy foto-komiksem – reprintami – filmem. Każda z nich będzie wspierana w formie konsultacji IT.

Budżet projektu: 26 900 zł. zł

Dotacja: 20 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Unisławskie Towarzystwo Historyczne

Miejscowość: Unisław

Ulica, nr domu i lokalu: Lipowa 31

Kod pocztowy i Poczta: 86-260 Unisław

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: chełmiński

Adres strony internetowej: http://

Kadry z przeszłości

Lipowa 48, 86-260 Unisław, Polska

Więcej