Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Wygraj sukces - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Cel:

Projekt „Wygraj sukces” ma na celu zwiększenie wiedzy u 40 osób z 20 organizacji pracujących z młodzieżą z zakresu organizacji gier terenowych, spacerów multimedialnych questów, tak by rozwijać kompetencje społeczne młodzieży poprzez organizację szkoleń, a następnie wsparcie wybranych organizacji w zakresie replikowanie projektu modelowego „Miasto – skarbnica umiejętności”.

Odbiorcy projektu:

Uczestnikami projektu będą po 2 osoby z 20 podmiotów (preferowane z powiatów łukowskiego i radzyńskiego), które na co dzień zajmują się młodzieżą. Przede wszystkim będą to organizacje lokalne, domy kultury, biblioteki, szkoły, osp i inne.

Opis projektu:

Podczas szkolenia zostaje przekazana uczestnikom wiedza na temat metod realizacji projektu w taki sposób, który umożliwi zainteresowanym podmiotom prowadzenie działań w swoim środowisku zgodnie z tymi metodami. Szkolenie daje uczestnikom podstawy merytoryczne do samodzielnego przeprowadzenia działań. W ramach projektu główne działania to promocja szkoleń, rekrutacja na dwa szkolenia, przeprowadzenie dwóch szkoleń (1 w pow. łukowskim, 1 w pow. radzyńskim, każde ze szkoleń będzie trwało 2 dni po 8 godzin), wybór organizacji replikujących po jednym z każdego z powiatów, udzielnie wsparcia finansowego, merytorycznego. W rezultacie 40 osób nauczy się jak organizować gry terenowe, questy, spacery multimedialne tak by organizująca je młodzież rozwijała kompetencje społeczne, jak szukać na to funduszy.

Budżet projektu: 27 042 zł. zł

Dotacja: 20 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Projekty Modelowe – Replikacje

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej

Miejscowość: Stoczek Łukowski

Ulica, nr domu i lokalu: Ośrednia 17

Kod pocztowy i Poczta: 21-450 Stoczek Łukowski

Województwo: lubelskie

Powiat: łukowski

Adres strony internetowej: http://iksstoczek.pl

Wygraj sukces

Stoczek Łukowski 19, 21-450, Polska

Więcej