Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Kuchenne maszkiecenie! - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie SZOK – skuteczni, zdecydowani, operatywni, kreatywni w Radlinie

Cel:

opracowanie, opisanie i wydanie w formie publikacji metodologii projektu: Kuchenne maszkiecenie- warzymy, godomy, tradycji się trzymamy, zrealizowanego w ramach Programu Równać Szanse 2016 – Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego.

Odbiorcy projektu:

Zespół redakcyjny złożony z uczestników projektu i członków Stowarzyszenia

Opis projektu:

Projekt zakłada stworzenie publikacji przedstawiającej metodologię działań wykorzystanych w projekcie „Kuchenne maszkiecenie”. Zespół redakcyjny opracowuje szczegółowy plan: opublikowania, dystrybucji oraz marketingu powstałej publikacji. W działaniach biorą udział uczestnicy i partnerzy zrealizowanego wcześniej projektu. Zadaniem młodych jest zebranie opinii od uczestników projektu, partnerów na temat zastosowanych metod i form pracy oraz korzyści, jakie płyną zarówno dla uczestników, jak i społeczności lokalnej z realizacji projektów „Równać szanse” w Gminie Radlin. Do promocji i dystrybucji publikacji włączeni zostaną partnerzy- Urząd Gminy i Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych. Projekt promowany jest poprzez spotkania, warsztaty, prezentacje multimedialne w okolicznych powiatach oraz przez spot internetowy gminy Radlin.

Budżet projektu: 20 420 zł. zł

Dotacja: 15 000 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Projekty Modelowe

Stowarzyszenie SZOK – skuteczni, zdecydowani, operatywni, kreatywni w Radlinie

Miejscowość: Radlin

Ulica, nr domu i lokalu: K. Makuszyńskiego 17

Kod pocztowy i Poczta: 44-310 Radliny

Województwo: śląskie

Powiat: wodzisławski

Adres strony internetowej: –

Kuchenne maszkiecenie!

Pawła Stalmacha 8A, 44-310 Radlin, Polska

Więcej