Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Zamaskowani – napad na kulturę - 2017

Realizowany przez:

Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie

Cel:

Celem projektu jest rozwinięcie wśród uczestników umiejętności pracy w grupie, skutecznej komunikacji interpersonalnej oraz umiejętności planowania poprzez stworzenie grupy teatralnej.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 osób w wieku od 13 do 18 lat, zamieszkująca teren gminy Strawczyn.

Opis projektu:

Osią projektu jest teatr. Młodzi ludzie dzielą się zadaniami i przygotowują kampanię promocyjną. W czasie trwania projektu zostają przygotowane trzy spektakle: Jedno przedstawienie poświęcone zostaje kobiecie, ponieważ rok 2018 jest rokiem ustawowo przeznaczonym dla kobiet. Kolejne zostaje wystawione z okazji Dnia Dziecka, a ostatnie ma premierę podczas Święta Gminy pn: Strawczynada i jest uwieńczeniem trwania projektu. Podczas tworzenia elementów scenografii i kostiumów młodzi pracują wspólnie z rodzicami oraz instruktorami kultury SCKiS. Ważnym elementem są wyjazdy które pozwalają na poszerzenie horyzontów młodzieży, zapoznając ich z nowymi ludźmi i odmiennym dla nich środowiskiem

Budżet projektu: 11 795 zł

Dotacja: 7 200 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie

Miejscowość: Strawczyn

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Żeromskiego 16

Kod pocztowy i Poczta: 26-067 Strawczyn

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: kielecki

Adres strony internetowej: www.olimpicstrawczyn.pl

Zamaskowani – napad na kulturę

WCWP+RX Strawczynek, Polska

Więcej