Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ponidziańska Ekipa Filmowa - 2017

Realizowany przez:

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie

Cel:

Celem projektu będzie usamodzielnienie i uaktywnienie młodzieży, a także poznanie przez nich własnych możliwości, poprzez tworzenie filmu o Nowym Korczynie.

Odbiorcy projektu:

Grupa ok. 15 osób od 13 do 19 lat, pochodząca z terenu gminy Nowy Korczyn.

Opis projektu:

Osią projektu jest film o Nowym Korczynie. Główne działania to poznawanie historii reportażu i filmu dokumentalnego, reklamy filmowej, filmu dokumentalnego. Uczestnicy projektu wyszukują miejsca, osoby i zdarzenia, które warto utrwalić na taśmie filmowej. Ćwiczą pisanie scenariuszy, wywiadów, rodzaje planów filmowych oraz terminologię i techniki filmowania. W ramach wyjazdu edukacyjnego do studia do Kielc poznają zaplecze telewizyjne oraz kinowe. W trakcie działań młodzi kręcą filmy według swoich pomysłów w plenerze lub w pomieszczeniach, zajmuje się scenografią, scenariuszem i obróbką zebranego materiału. Na zakończenie organizują seans filmowy i wystawę zdjęć dokumentujących przebieg projektu.

Budżet projektu: 17 800 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie

Miejscowość: Nowy Korczyn

Ulica, nr domu i lokalu: Tarnowska 5

Kod pocztowy i Poczta: 28-136 Nowy Korczyn

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: buski

Adres strony internetowej: http://nowykorczyn.pl

Ponidziańska Ekipa Filmowa

Krakowska 2, 28-136 Nowy Korczyn, Polska

Więcej