Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Nie taki Robot straszny - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie dla Rozwoju Drogowskaz

Cel:

Celem projektu pokonanie ograniczeń środowiska i wykorzystywanie jego walorów, poznanie i analizowanie swoich mocnych i słabych stron, pokonanie nieśmiałości i nawiązywanie nowych relacji z ludźmi i instytucjami oraz nauka współpracy w grupie, samodzielna organizacja czasu w sposób pożyteczny dla otoczenia.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku od 13 do 19 lat, uczniowie gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz najstarszej klasy Szkoły Podstawowej z gminy Łodygowice.

Opis projektu:

Wiodący temat to robotyka. Główne działania: spotkanie organizacyjne, akcja promocyjno-rekrutacyjna, spotkanie ze zrekrutowaną grupą, zajęcia integracyjne, warsztaty tematyczne dotyczące warunków technicznych i sprzętowych (wymagane oprogramowanie i sprzęt), budowle z klocków, programowanie wykonanych wcześniej budowli. Zdobyte umiejętności młodzi prezentują dzieciom z przedszkoli i szkół podczas samodzielnie przygotowanych warsztatów. Organizują także uroczystość oraz spotkanie podsumowujące efekty projektu. W ramach projektu odbywają się: warsztaty, minimum 4 sesje edukacyjno-pokazowe dla dzieci, otwarta impreza podsumowująca projekt, spotkanie podsumowujące projekt. Powstają: ożywione budowle, profil na Fb, blog lub kanał na youtube, filmik lub prezentacja multimedialna.

Budżet projektu: 10 875 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie dla Rozwoju Drogowskaz

Miejscowość: Łodygowice

Ulica, nr domu i lokalu: Rzemieślnicza 4

Kod pocztowy i Poczta: 34-325 Łodygowice

Województwo: śląskie

Powiat: żywiecki

Adres strony internetowej: www.drogowskaz.eu

Nie taki Robot straszny

Grunwaldzka 17, 34-325 Łodygowice, Polska

Więcej