Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Skrzynia skarbów - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Pomocy Dziecom i Rodzinie Można Inaczej

Cel:

Celem projektu jest budowanie współpracy młodych ludzi z instytucjami oraz zwiększenie umiejętności pracy w grupie i osiąganie wytyczonych celów.

Odbiorcy projektu:

Grupa ok. 12 osób w wieku od 13 do 19 lat, wolontariusze ośrodku socjoterapeutycznego.

Opis projektu:

Grupa wolontariuszy podejmuje współpracę z 3 przedszkolami z terenu miasta w celu wykonania ekologicznych skrzynek służących do przechowywania zabawek i siedzenia i przekazania ich dla podopiecznych przedszkola. W ramach realizacji projektu odbywają się warsztaty stolarskie, na których młodzi ludzie sami wykonają ekologiczne skrzynie dla dzieci z przedszkoli. Młodzież przeprowadzają też dla dzieci z przedszkoli proekologiczne warsztaty stolarskie podczas których wykonują ozdoby wielkanocne z ekologicznych materiałów (drewna itp). Świętowanie projektu odbywa się w formie wyjazdu grupy młodzieży do Leśnego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Istebnej na warsztaty ekologiczne.

Budżet projektu: 10 200 zł

Dotacja: 8 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Pomocy Dziecom i Rodzinie Można Inaczej

Miejscowość: Ustroń

Ulica, nr domu i lokalu: Rynek 4

Kod pocztowy i Poczta: 43-450 Ustroń

Województwo: śląskie

Powiat: cieszyński

Adres strony internetowej: http://http://www.moznainaczej.org.pl/

Skrzynia skarbów

Michała Grażyńskiego 2, 43-450 Ustroń, Polska

Więcej