Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Aktywni online, aktywni offline – młodzieżowy kanał youtube - 2017

Realizowany przez:

Dom Kultury w Ustce

Cel:

Celem projektu zdobycie przez młodzież umiejętności oceny swoich możliwości, analizy swoich słabych i mocnych stron, współpracy w grupie, nawiązywania nowych relacje z lokalnymi instytucjami.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 10 do 15 osób w wieku od 13 do 19 lat, pochodzących z Ustki i okolic.

Opis projektu:

Osią projektu jest stworzenie kanału na serwisie youtube.com, którego tematyka jest różnorodna i zależna od zainteresowań młodych. W projekcie planowane są zajęcia dotyczące realizacji materiałów audio-video, autoprezentacji oraz spotkanie ze wskazanym przez młodzież youtuberem – Mietczyńskim. Zakończenie projektu przybiera formę prezentacji przed publiką na żywo – offline. Poprzez zaplanowane w projekcie działania, młodzież zdobywa umiejętność oceny swoich możliwości, analizy swoich słabych i mocnych stron, zwiększy wiarę w siebie. Młodzież pracuje zespołowo, realizuje swoje materiały video, wykonuje zdjęcia, projektuje logotypy, wybiera nazwę, dzieli się obowiązkami i tematami, prowadzi działania promocyjne, organizuje świętowanie.

Budżet projektu: 14 230 zł

Dotacja: 8 400 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Dom Kultury w Ustce

Miejscowość: Ustka

Ulica, nr domu i lokalu: Kosynierów 19

Kod pocztowy i Poczta: 76-270 Ustka

Województwo: pomorskie

Powiat: słupski

Adres strony internetowej: –

Aktywni online, aktywni offline – młodzieżowy kanał youtube

Wróblewskiego 6, 76-270 Ustka, Polska

Więcej