Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Ustka w sieci - 2017

Realizowany przez:

Biblioteka Miejska im. gen. Zaruskiego w Ustce

Cel:

Celem projektu jest nabycie przez uczestników umiejętności planowania i organizowania własnej pracy, a także nauka współpracy i nawiązywania nowych relacji. Celem jest także poznanie przez nich swoich mocnych i słabych stron, jak również wzbogacenie wiedzy o regionie.

Odbiorcy projektu:

Grupa od 12 do 20 osób w wieku od 13 do 19 lat, ucząca się w usteckich i słupskich szkołach.

Opis projektu:

Projekt zakłada aktywizację młodzieży Ustki w ramach tzw. grywalizacji. Młodzież w ramach działań projektowych wykonuje plan pracy (z podziałem na grupy robocze), nawiązuje współpracę z lokalnymi podmiotami, instytucjami, stowarzyszeniami i osobami prywatnymi. Przygotowuje materiały audiowizualne, poddaje je obróbce i weryfikacji oraz umieszcza na specjalnie ku temu przygotowanej platformie (aplikacja ActionTrack, dostępna po zakupie licencji wraz z zakupionym w ramach dotacji aparatem fotograficznym) oraz testuje je. Dzięki działaniom projektowym powstaje dostępna dla mieszkańców zgamifikowana historia Ustki.

Budżet projektu: 13 200 zł

Dotacja: 7 500 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Biblioteka Miejska im. gen. Zaruskiego w Ustce

Miejscowość: Ustka

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Kopernika 22

Kod pocztowy i Poczta: 76-270 Ustka

Województwo: pomorskie

Powiat: słupski

Adres strony internetowej: www.biblioteka.ustka.pl

Ustka w sieci

Kopernika 22, 76-270 Ustka, Polska

Więcej