Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Sięgamy marzeń - 2017

Realizowany przez:

Stowarzyszenie Szkoła z Ikrą w Czarnej Dąbrówce

Cel:

Celem projektu jest wzrost poczucia własnej wartości oraz poznanie swojego środowiska lokalnego poprzez przeprowadzenie wywiadów z mieszkańcami, a na ich podstawie napisanie scenariusza i nakręcenie filmu.

Odbiorcy projektu:

Grupa 15 uczniów klas gimnazjalnych ze szkoły w Czarnej Dąbrówce.

Opis projektu:

Młodzi uczestniczą w warsztatach filmowych, a następnie podstawie wywiadów pisze scenariusz i kręci film pt. Sięgamy marzeń, który opiera się na wspomnieniach mieszkańców – młodzi wcielą się w ich role. Zakończeniem projektu to zorganizowanie pokazu filmowego. Uczestnicy samodzielnie przygotują świętowanie projektu. Dzięki projektowi młodzież rozumie, że życie w małej miejscowości ma też wiele zalet, że to nie hańba, wstyd czy przypał mieszkać w małej miejscowości, ale to miejsce, w którym mogą się spełnić marzenia i te małe, i te wielkie. Wywiady z ludźmi, którzy stali się sławni przyczynią się do tego, że uczestnicy nabiorą pewności siebie, Dodatkowo młodzi poznają bliżej środowisko lokalne tj. wójta i innych przedstawicieli jednostek, podniosą swoją samoocenę i pobudzą kreatywność.

Budżet projektu: 13 145 zł

Dotacja: 8 300 zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Stowarzyszenie Szkoła z Ikrą w Czarnej Dąbrówce

Miejscowość: Czarna Dąbrówka

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Słupska 17

Kod pocztowy i Poczta: 77-116 Czarna Dąbrówka

Województwo: pomorskie

Powiat: bytowski

Adres strony internetowej: brak

Sięgamy marzeń

8HR2+GQ Czarna Dąbrówka, Polska

Więcej