Panel wnioskodawcy
Serwis rownacszanse.org.pl wykorzystuje pliki cookies, które będą zapisywane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć zapis plików cookies.
Wróć do początku

Art Przystanek - 2017

Realizowany przez:

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwianach

Cel:

Celem projektu jest podniesienie umiejętności współdziałania oraz planowania działań, a także zwiększenia poczucia sprawstwa wśród młodzieży, poprzez stworzenie dzieł w nurcie artystycznym na przystankach.

Odbiorcy projektu:

Grupa 12 osób w wieku od 13 do 19 lat, zamieszkująca gminę Rytwiany

Opis projektu:

W ramach projektu organizowane są warsztaty artystyczne na których młodzi wykonują swoje dzieła sztuki, które później w formie baneru zaprezentują na przystankach. Kolejnym zadaniem jest to digitalizacja powstałych w trakcie warsztatów obrazów w celu planowanych wystaw na przystankach. Następnie młodzi montują powstałe banery na Art Przystankach. Ostatni element projektu to prezentacja obrazów na Pikniku w parku przy ruinach zamku w Rytwianach na zakończenie projektu. W ramach projektu powstanie 20 obrazów o dowolnej tematyce, a na zakończenie projektu młodzi organizują galę finałową.

Budżet projektu: 11 215 zł. zł

Dotacja: 8 400 zł. zł

Rocznik: 2017

Nitka: Regionalny Konkurs Grantowy

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Informacji Turystycznej w Rytwianach

Miejscowość: Rytwiany

Ulica, nr domu i lokalu: ul. Szkolna 1

Kod pocztowy i Poczta: 28-236 Rytwiany

Województwo: świętokrzyskie

Powiat: staszowski

Adres strony internetowej: brak

Art Przystanek

Szkolna 12, 28-236 Rytwiany, Polska

Więcej